מי אני?

הי, נעים מאוד וכיף שאתם כאן!!
אז מי אני ומה הביא אותי לפתוח בלוג אישי ואתר מקצועי עכשיו?

  • אני מאסטרית NLP, מאמנת הוליסטית להצלחה, לשינוי ולחיים מאוזנים בשיטת NLP גשטאלט 
אימון הוליסטי, בשילוב NLP גשטאלט, הינו תהליך מרתק של שינוי נקודת מבט והעמקת התודעה האישית.
זוהי חוויה מעצימה של פיתוח המודעות העצמית והסביבתית, גילוי והעמקת החוזקות האישיות, השמת אבני דרך להשגת מטרות בתחומים של קריירה, משפחה, יחסים אישיים ובחירה באורח חיים בריא ומאוזן. עברתי זאת לפני מספר שנים וחוויתי את הקסם שבשינוי המתחולל תוך כדי עבודה בתהליך אימוני כזה.

ומה היה קודם?
הגעתי לכאן לאחר שלוש קריירות קודמות, והניסיון שצברתי ממשיך ללוות אותי כל השנים. בעברי הייתי מורה לאנגלית בכפר הירוק; מנהלת משאבי אנוש בחברה פרטית; ודוברת האגודה לסוכרת נעורים בישראל.

העיסוק בתחום הסוכרת הוא שליחות אישית שלי.על הדרך שהובילה אותי להיות מה שאני היום, תוכלו לקרוא בהרחבה, בדף על אימון לחיים מאוזנים ושמחים
בדפים נוספים, תוכלו לקרוא על 
מה זה NLP, מה זה גשטאלט, מהו היופי שבחיבור ביניהם ואיך אימון NLP גשטאלט יכול לאפשר לכם חיים טובים יותר.

למה אני כל כך אוהבת את זה ומאמינה בכל כולי שזה יכול לשנות גם לכם את החיים?
מרגע שהגעתי לעולם האימון נפתח בפני אוקיינוס של ידע, חכמה, תבונה אנושית ועומק רגשי. הצלחתי להשתחרר מאגו, מהצורך בשליטה ולשחרר אמונות מעכבות שכבר לא עבדו לי יותר. זכיתי בתחושת זרימה עם החיים וקלילות שלא הכרתי קודם. זו חוויה מרגשת ומשנת חיים!
  • זה מה שיתאפשר לכם, באם תבחרו לעבור תהליך שכזה.

אם קראתם ואתם מזדהים ומרגישים שעכשיו גם הזמן שלכם להינות מחיים קלים ונוחים יותר, ממימוש עצמי בהגשמת מטרות ככל שיהיו, אני מזמינה אתכם להשאיר פרטים וליצור קשר.
תוכלו להתנסות בחווית אימון NLP גשטאלט, לחיים מתוך הוויה של בחירה, הצלחה, איזון ושמחה!
התקשרו עכשיו
0505-767967

  • על הבלוג – "תמי מאור מדברת מהבטן"
תמיד אהבתי לכתוב. לאירועים, למשפחה, לחברים, לשמחות. אני תמיד כותבת לאנשים ומתרגשת מעצם היצירה והתקשורת שהיא יוצרת!

והנה, ב 15 במרץ 2020, נחתה עלינו הקורונה, ונגזר עלינו להיסגר בבית ולהתנזר מאנשים. חיפשתי דרך חדשה להיות בקשר, לייצר משמעות, ובאופן הכי טבעי התחלתי לכתוב.  הרגשתי שהתשוקה בוערת בי להגיב על ה"מצב". זה ממש 'הרים לי להנחתה' כל כך הרבה חומר לתגובה, המסרים מהסביבה, מפוליטיקאים, מהפרופסורים, ומההנחיות וההתוויות עם צמדי המילים ככותרות.

כך נולדה הפינה הקבועה "השראה יומית", בפייס ובאינסט'! מקאמות בחריזה, עם נקודת מבט אישית על ה"מצב". כך גם נוצר הבלוג החדש שלי: "תמי מאור מדברת מהבטן".  'יומן תקופה', המנציח ואוסף את הדברים לסיפור בהמשכים, שיימשך הלאה, גם עם החזרה לשגרה.
אני מזמינה אתכם להיכנס לבלוג כאן באתר ולקרוא, אשמח שתגיבו, תכתבו לי. אפשר גם 
להשאיר בקשות אישיות, לכתיבה על נושא מסוים שמרגש אתכם. 
תהיו בקשר!
שלכם,
תמי