הסיפור שלי image

הי, אני תמי מאור, מאמנת הוליסטית בשיטת  NLP לחשיבה חיובית לחיים טובים!

  • את השכלתי המקצועית בלימודי אימון הוליסטי, רכשתי במכללת רידמן לרפואה משלימה.  בהמשך למדתי לדרגת מאסטר באימון בשיטת NLP ואת שיטת הגשטאלט, העוסקת בתבניות ההתנהגות של האדם.  
חוויתי על עצמי את כל שלבי האימון ונחשפתי לתהליך המרתק והחוויתי של שינוי נקודת מבט, העמקת התודעה האישית ופתיחת ערוצי חשיבה ותחושה חדשים במוח ובגוף, להשגת חיים טובים ומשמחים יותר.
זוהי חוויה מעצימה של פיתוח מודעות עצמית וסביבתית, גילוי והעמקת החוזקות האישיות, השמת אבני דרך להשגת מטרות בתחומים של קריירה, משפחה, יחסים אישיים ובחירה באורח חיים בריא ומאוזן.
עברתי זאת לפני מספר שנים וחוויתי את הקסם שבשינוי המתחולל תוך כדי עבודה בתהליך אימוני כזה. כל זה הביא אותי לפתח תכנית ייחודית שכותרתה: "חשיבה חיובית לחיים טובים", תכנית המכילה נושאי לימוד, טכניקות ליישום ותרגול, הכל למען השגת חיים טובים יותר, רווחה אישית ושמחת חיים. 
התכנית כוללת גם סדנאות לארגונים ומוסדות, ל "חשיבה חיובית לחיים טובים" מה שנדרש ביותר כיום, בעולם הסוער בו אנו חיים.

איך הגעתי לזה? 
כל חיי המקצועיים עסקתי עם אנשים, נשים ובני/בנות נוער. בעברי הייתי מורה לאנגלית בכפר הירוק, מנהלת תחום רווחה ואיכות בחברה עסקית, ודוברת ומנהלת האירועים של האגודה לסוכרת נעורים. אחד מבני אובחן כילד עם סוכרת נעורים וכך הגעתי לשנים ארוכות של עבודה בתחום, תוך הבנה שנפש האדם היא הגורם המרכזי המשפיע על אורח החיים והבריאות של כולנו.
כך קרה שהעיסוק עם משפחות, ילדים וילדות בתחום הסוכרת הפך לשליחות אישית שלי ולדרך חיים שהובילה אותי להיות מה שאני היום. מזמינה אתכם לקרוא על זאת בהרחבה, בדף על אימון לחיים מאוזנים ושמחים
בדפים נוספים, תוכלו לקרוא 
מה זה NLP, מה זה גשטאלט, מהו היופי שבחיבור ביניהם ואיך אימון NLP גשטאלט יכול לאפשר לכם חיים טובים יותר.

למה אני כל כך אוהבת את זה ומאמינה בכל כולי שזה יכול לשנות גם לכם את החיים?
מרגע שהגעתי לעולם האימון נפתח בפני אוקיינוס עצום של ידע, חכמה, תבונה אנושית ועומק רגשי. הצלחתי להשתחרר מאגו, מהצורך בשליטה ולשחרר אמונות מעכבות שכבר לא הועילו לי יותר. זכיתי בתחושת זרימה עם החיים וקלילות שלא הכרתי קודם. זו חוויה מרגשת ומשנת חיים!
  • האני מאמין שלי: "תפתחו את הדלת דברים טובים בדרך" 
זה מה שיתאפשר לכם, כאשר תבחרו לפתוח את הדלת, הראש והלב לחשיבה חיובית לחיים טובים!
לפרטים נוספים על סדנאות החשיבה החיובית, התקשרו עכשיו: 0505-767967

  • על הבלוג – "תמי מאור מדברת מהבטן"
תמיד אהבתי לכתוב. לאירועים, למשפחה, לחברים, לשמחות. אני תמיד כותבת לאנשים ומתרגשת מעצם היצירה והתקשורת שהיא יוצרת!

והנה, ב 15 במרץ 2020, נחתה עלינו הקורונה, ונגזר עלינו להיסגר בבית ולהתנזר מאנשים. חיפשתי דרך חדשה להיות בקשר, לייצר משמעות, ובאופן הכי טבעי התחלתי לכתוב.  הרגשתי שהתשוקה בוערת בי להגיב על ה"מצב". זה ממש 'הרים לי להנחתה' כל כך הרבה חומר לתגובה, המסרים מהסביבה, מפוליטיקאים, מהפרופסורים, ומההנחיות וההתוויות עם צמדי המילים ככותרות.

כך נולדה הפינה הקבועה "השראה יומית", בפייס ובאינסט'! מקאמות בחריזה, עם נקודת מבט אישית על ה"מצב". כך גם נוצר הבלוג החדש שלי: "תמי מאור מדברת מהבטן".  'יומן תקופה', המנציח ואוסף את הדברים לסיפור בהמשכים, שיימשך הלאה, גם עם החזרה לשגרה.
אני מזמינה אתכם להיכנס לבלוג כאן באתר ולקרוא, אשמח שתגיבו, תכתבו לי. אפשר גם 
להשאיר בקשות אישיות, לכתיבה על נושא מסוים שמרגש אתכם.
תהיו בקשר!
שלכם,
תמי